Book Tour Szeptucha


Nie wiem czy śledzicie, ale w Plebiscycie Książka Roku 2016 na portalu LubimyCzytać.pl, w kategorii literatura fantastyczna wygrała "Szeptucha" Katarzyny Bereniki Miszczuk. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ jak dla mnie książka jest świetna. Nie jest to może arcydzieło podobne do Martina, Tolkiena czy Sapkowskiego, jednak to naprawdę ciekawa koncepcja. Zupełnie inna, intrygująca i z wątkami słowiańskimi. Pisałam o niej w pierwszej opinii na tym blogu, którą znajdziecie tutaj.

Ale dziś chciałam odrobinę o czymś innym. Książka wygrała w Plebiscycie i myślę, że jest to świetna okazja do zorganizowania Book Tour. Dlatego też przekazuję swój egzemplarz książki do Waszych rąk i będę niecierpliwie wyczekiwała Waszych opinii na temat tej książki. Poniżej przedstawiam Wam kilka zasad Book Tour.

Do listy może się dopisać jeszcze 1 (słownie: jedna) osoba. Zapraszam.

Na liście uczestników zostały podlinkowane opinie o książce, o ile już się pojawiły :) 

Książka jest u Justyny 

 
Lista potwierdzonych uczestników i kolejność:
 1. Kasia z Poligonu Domowego
 2. Monika z Halmanowa
 3. Agnieszka z Pośredniczkaa 
 4. Magda z Przez piękne okulary
 5. Zuzanna z Ogrodu Książek
 6. Karolina z Redhead in Wonderland
 7. Julita z Zaczytanej Złośnicy  
 8. Paula z Zabookowany świat Pauli
 9. Kasia z Wielbicielki książek 
 10. Addictedtobooks
 11. Dominka z Książkowych Wyzwań
 12. Agnieszka z Pięknem Oczarowana
 13. Małgorzata z The Books Spot 
 14. Klaudia z Zaksiążkowanej 
 15. Justyna  
 16. Katarzyna
 17. Marlena 
 18. Anna z Książki moja odskocznia
 19. Joanna
 20. Magdalena z Zacisza Lenki

Zasady uczestnictwa w Book Tour:
 1. Organizatorem Book Tour Szeptucha jest właścicielka niniejszego bloga, Sandra Rosa.
 2. Maksymalna liczba uczestników mogących się zgłosić to 20 osób, liczy się kolejność zgłoszeń.
 3. Book Tour trwa do momentu, kiedy książka powróci do mnie.
 4. W Book Tourze może wziąć każdy, kto ma jakieś miejsce w internecie, gdzie będzie mógł przedstawić chociaż krótką opinię o książce. To oznacza, że w grę wchodzą: blogi, profile na fb, profile na google+, profile na instagramie, profile na lubimyczytać, oraz na innych portalach książkowych. Profil może być prywatny.
 5. Wysyłka możliwa jest wyłącznie na terenie Polski, co ogranicza możliwość zgłoszenia się do osób posiadających adres korespondencyjny na terenie Polski.
 6. Aby wziąć udział należy się zgłosić w komentarzu do tego posta, oraz wysłać do mnie e-mail (rosaczyta@gmail.com) ze swoim adresem do wysyłki książki, oraz swojego miejsca, gdzie opublikuje opinię. W tytule maila proszę o wpisanie "Book Tour - Szeptucha".
 7. Uczestnik zabawy jest zobowiązany do opublikowania poniższego bannerka wraz z linkiem do tego posta, na swoim blogu, facebooku, instagramie, lub w innym portalu (jeżeli nie ma takiej możliwości z jakichkolwiek przyczyn to proszę napiszcie mi o tym w mailu z informacją, co jest powodem).
 8. Każdy uczestnik ma dwa tygodnie (14 dni) na przeczytanie książki i przesłanie do kolejnego uczestnika. W tym celu zgłasza się do mnie po otrzymaniu książki, a ja przekażę kolejny adres wysyłki.
 9. Książkę wysyłamy poleconym priorytetowym, żeby można ją było łatwo śledzić.
 10. Zastrzegam sobie prawo do opublikowania fragmentów opinii napisanych przez uczestników na moim blogu. Oczywiście taki fragment będzie oznaczony i podlinkowany do miejsca, gdzie ją umieściliście.
 11. W książce można zaznaczać fragmenty i pisać komentarze na marginesie. Ale bardzo proszę o używanie w tym celu kredek, a nie długopisów. Proszę jednak o nie zaginanie stron i szanowanie książki.
 12. Każda kolejna osoba otrzymująca książkę powinna się wpisać na jej początku, czyli stronie tytułowej, gdzie znajduje się informacja, że książka jest z Book Tour.
 13. Wewnątrz książki na okładkach będą przymocowane koperty, do których możecie włożyć karteczkę z pytaniem, lub inną informacją dla Autorki książki.
 14. Na koniec książka, wraz z tymi karteczkami zostanie przekazana Autorce.
 15. Zgłaszając się do Book Tour akceptujecie wszystkie powyższe warunki, oraz zgadzacie na przetwarzanie Waszych danych osobowych na potrzeby tej zabawy.
Oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli zostaniecie publicznymi obserwatorami mojego bloga, polubicie mnie na facebooku, dołączycie do mnie na google+ i instagramie. Nie jest to obowiązkowe, żeby móc wziąć udział w zabawie.

Możecie również polubić/zaobserwować bloga i facebooka Autorki, jeśli macie ochotę:
katarzynaberenikamiszczuk.blogspot.com/
facebook.com/katarzynaberenikamiszczuk/

Zapraszam Was serdecznie do wspólnego czytania i czekam na Wasze zgłoszenia :) W razie jakichkolwiek pytań piszcie na rosaczyta@gmail.com.

Bardzo mnie cieszy, że zaglądasz na mojego bloga.
Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad, to mnie motywuje i nadaje większy sens temu, co piszę. Chętnie zajrzę też na Twojego bloga, jeśli jakiegoś prowadzisz.