ROZDANIE - "List z przeszłości" Mairi Wilson


Zgodnie z obietnicą rozpoczynamy kolejne rozdanie! Tym razem do wygrania będzie "List z przeszłości" Mairi Wilson, wydany przez Wydawnictwo Kobiece.


Niestety u mnie jeszcze nie znajdziecie recenzji tej książki, dlatego zapraszam do zapoznania się z opinią na Królewskich Recenzjach <klik>.

Zasady są prawie takie same, jak poprzednio. W skrócie najważniejszym warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się do rozdania. Można to zrobić tutaj, lub na Facebooku. Będzie fajnie, jeśli informację o rozdaniu przekażecie dalej na blogu, FB lub IG. Oczywiście zapraszam Was do pozostania ze mną na blogu, Instagramie, Facebooku, Google+, ale nie ma takiego wymogu, żeby móc wziąć udział w tym konkursie. Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin, ale bez obaw, nie ma w nim żadnych haczyków :)


  REGULAMIN ROZDANIA 
 1. Rozdanie zorganizowane jest przez Rosa Czyta i właścicielka bloga jest fundatorem nagrody.
 2. Do wygrania jest 1 (słownie: jedna) książka o tytule "List z przeszłości", autorstwa Mairi Wilson
 3. Rozdanie trwa od 27.10.2017 do 1.11.2017.
 4. Rozdanie przeznaczone jest wyłącznie dla osób posiadających adres korespondencyjny na terenie Polski.
 5. Zgłoszenia należy dokonać w komentarzu do tego posta lub na fanpage Rosa Czyta pod postem rozdaniowym.
 6. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowana zostanie 1 (słownie: jedna) osoba, które otrzyma nagrodę.
 7. Jedna osoba może zgłosić się tylko raz.
 8. W ciągu 3 dni od zakończenia rozdania (czyli 2-4.11.2017) zostaną ogłoszone wyniki w oddzielnej notce na blogu: https://rosaczyta.blogspot.com, która zostanie opublikowana w mediach społecznościowych.
 9. Zwycięzca powinien w ciągu 3 dni, od ogłoszenia wyników, przesłać mi na e-mail: rosaczyta@gmail.com, adres, pod który ma zostać wysłana nagroda.
 10. Jeżeli nie otrzymam w wyznaczonym terminie maila od zwycięzcy, wówczas nagroda przejdzie na inną osobę, którą wylosuję spośród pozostałych (niezwycięskich) zgłoszeń w taki sam sposób, jak pierwszego zwycięzcę.
 11. Zastrzegam również prawo do wydłużenia czasu rozdania, jeżeli będzie taka konieczność z przyczyn niezależnych ode mnie.

Czekam na Wasze zgłoszenia! :)
Z przyjemnością informuję, że to nadal nie jest ostatnie rozdanie, planuję zrobić jeszcze, co najmniej 5 podobnych rozdań. A może ktoś się domyśli z jakiej okazji zrobiłam się tak rozrzutna? Jeśli tak to zaskoczcie mnie czymś mailowo, znajdę jeszcze kilka upominków :D
Bardzo mnie cieszy, że zaglądasz na mojego bloga.
Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad, to mnie motywuje i nadaje większy sens temu, co piszę. Chętnie zajrzę też na Twojego bloga, jeśli jakiegoś prowadzisz.