Współpraca

Z przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami, księgarniami lub innymi blogerami. Po przeczytaniu książek napiszę recenzję, ocenię książkę na innych portalach książkowych. Mogę również zorganizować konkurs lub book tour, przeprowadzić wywiad, napisać artykuł. Jeżeli macie Państwo inne propozycje to także chętnie się z nimi zapoznam.

Mój blog istnieje dość krótko, ale sukcesem jest już dla mnie ilość odwiedzających i obserwatorów.

Jednak muszę przedstawić kilka drobnych zasad, które mam nadzieję są dość oczywiste i korzystne dla obu stron.

  ZASADY WSPÓŁPRACY 

  1. Mam prawo odmówić współpracy, jeżeli z jakiś przyczyn uznam nie będę mogła się z niej wywiązać.
  2. Czytam książki w wersji papierowej (najbardziej lubię), ale również e-booki. Rzadko sięgam po audiobooki, ale nie jest to dla mnie przeszkodą do podjęcia współpracy.
  3. Z pozycją, którą otrzymam postaram się zapoznać w jak najszybszym czasie. Jednak przez wzgląd na duże zainteresowanie współpracą proszę pamiętać, że mam plan czytelniczy ustalony co najmniej na miesiąc z góry.
  4. Jeżeli zależy Państwu na bardzo szybkiej recenzji to proszę o taką informację. Przeczytanie książki + napisanie o niej zajmuje mi ok. 3-4 dni. To jest niestety minimalny czas, jakiego potrzebuję.
  5. Lubię bardzo zróżnicowaną literaturę. Dlatego o tym, czy możemy podjąć współpracę zdecydujemy, kiedy dostanę propozycję publikacji, której miałaby dotyczyć.
  6. Moje opinie są bardzo szczere. Zawsze, jeśli nie podobało mi się coś w książce, to napiszę o tym w tekście dotyczącym tej publikacji. 
  7. Patronatem medialnym obejmuję wyłącznie wybrane pozycje i nie oferuję działań marketingowych przed zapoznaniem się z treścią książki. 
  8. Własnoręcznie wykonane zdjęcia mogę przekazać do użytku Wydawnictw i Autorów tylko po uzgodnieniu takiej współpracy. W tym celu proszę o kontakt mailowy.

Wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na: rosaczyta@gmail.com

Zapraszam do współpracy,
Sandra Rosa

  WSPÓŁPRACUJĘ  


 Księgarnia Skarbnica w Warszawie
Księgarnia Skarbnica w Warszawie, gdzie znajdziecie półkę z pozycjami, które polecam.
O inne książki, które również uważam za wartościowe możecie pytać właściciela Księgarni.
Wydawnictwo Novae Res
Wydawnictwo Harper Collins
Bardzo mnie cieszy, że zaglądasz na mojego bloga.
Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad, to mnie motywuje i nadaje większy sens temu, co piszę. Chętnie zajrzę też na Twojego bloga, jeśli jakiegoś prowadzisz.