Współpraca

Z przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami, księgarniami lub innymi blogerami. Po przeczytaniu książek napiszę recenzję, ocenię książkę na innych portalach książkowych. Mogę również zorganizować konkurs lub book tour, przeprowadzić wywiad, napisać artykuł. Jeżeli macie Państwo inne propozycje to także chętnie się z nimi zapoznam.

Mój blog istnieje dość krótko, ale sukcesem jest już dla mnie ilość odwiedzających i obserwatorów. Po niespełna 3 miesiącach blogowania mam ponad 21 tysięcy wejść i każdego dnia liczba ta rośnie, jak dla mnie znacząco. Bez publikacji postu, z mojego bloga dziennie korzysta ponad 100 osób. Kiedy publikuję liczba zainteresowanych rośnie do ponad 300 dziennie. 

Jednak muszę przedstawić kilka drobnych zasad, które mam nadzieję są dość oczywiste i korzystne dla obu stron.

  ZASADY WSPÓŁPRACY 

  1. Przede wszystkim mam prawo odmówić współpracy, jeżeli z jakiś przyczyn uznam nie będę mogła się z niej wywiązać.
  2. Czytam książki w wersji papierowej (najbardziej lubię), ale również e-booki. Rzadko sięgam po audiobooki, ale nie jest to dla mnie przeszkodą do podjęcia współpracy.
  3. Z pozycją, którą otrzymam postaram się zapoznać w ciągu dwóch tygodni od otrzymania. Jeżeli z przyczyn niezależnych ode mnie, nie będę mogła się wywiązać z tego ograniczenia czasowego, poinformuję o tym, żebyśmy mogli wspólnie ustalić, co z tego wynika.
  4. Jeżeli zależy Państwu na bardzo szybkiej recenzji to proszę o taką informację. Przeczytanie książki + napisanie o niej zajmuje mi ok. 3-4 dni. To jest niestety minimalny czas, jakiego potrzebuję.
  5. Lubię bardzo zróżnicowaną literaturę. Dlatego o tym, czy możemy podjąć współpracę zdecydujemy, kiedy dostanę propozycję publikacji, której miałaby dotyczyć.
  6. Moje recenzje są bardzo szczere. Zawsze, jeśli nie podobało mi się coś w książce, to napiszę o tym w recenzji.

Wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na: rosaczyta@gmail.com

Zapraszam do współpracy,
Sandra Rosa

  WSPÓŁPRACUJĘ  


 Księgarnia Skarbnica w Warszawie
Księgarnia Skarbnica w Warszawie, gdzie znajdziecie półkę z pozycjami, które polecam.
O inne książki, które również uważam za wartościowe możecie pytać właściciela Księgarni.
Wydawnictwo Novae Res
Wydawnictwo Harper Collins
Poza tym zaufali mi autorzy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mnie cieszy, że zaglądasz na mojego bloga.
Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie ślad, to mnie motywuje i nadaje większy sens temu, co piszę. Chętnie zajrzę też na Twojego bloga, jeśli jakiegoś prowadzisz.